Flag Alliance

Serdecznie witamy na stronach Flag Alliance®

Flag Alliance® jest zrzeszeniem przedsiębiorstw działąjacych w skali międzynarodowej i będących wiodącymi producentami i dystrybutorami tekstylnych artykułów reklamowych oraz systemów do ich prezentacji. Zrzeszenie Flag Allince® zatrudnia 500 pracowników na 4 kontynentach, co gwarantuje najwyższą fachowość, doskonałą obsługę i najlepsze doradztwo branżowe. Poprzez połączenie kompetencji oraz know-how przedsiębiorstw partnerskich jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bogaty i zróżnicowany asortyment towarów na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie sitodruku i druku cyfrowego na tekstyliach, wciąż wzbogacamy ofertę o nowe rozwiązania ekspozycyjne w obszarze druku wielkoformatowego, zapewnimy też różnorodność rozwiązań dla systemów wizualizacji wewnętrznej. Naszą mocną stronę stanowi Centrum Logistyczne w którym odbywają się procesy magazynowania, konfekcjonowania i kompletowania towarów. Zapewnia ono dostępność produktów w krótkim czasie.Oferujemy rozwiazania dla:

Poprzez ciągłą wymianę doświadczeń między partnerskimi przedsiębiorstwami, realizowanie badań i rozwoju produktów w zakresie sieci oraz współpracę ze sprawdzonymi dostawcami możemy szybko zareagować na pojawiające się zmiany na rynku zgodnie  z oczekiwaniami naszych klientów, jako pierwsi oferować na rynku nowe technologie i produkty w branży oraz realizować wspólne projekty.

 

W związku z zacieśniającą się partnerską współpracą, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, pragnąc ujednolicić ciągłe doskonaloną ofertę produktową, partnerzy zrzeszenia Flag Allince® podjęli decyzję stworzenia silnej, globalnej, strony internetowej. Dzięki temu przedsięwzięciu, czerpać będą Państwo jedynie korzyści w postaci zawsze aktualnej informacji na temat naszych nowych produktów i technologii.


Zapraszamy do skorzystania z potencjału naszej silnej, międzynarodowej sieci.


Prosimy o kontakt z członkami Flag Alliance®:

USA Deutschland Polen Tschechische Republik Ungarn Russland Ukraine

Dla klientów w Polsce

SIGN POLAND Sp. z o.o.

50-512 Wroclaw
ul. Tarnogajska 11-13

Telefon: +48 (0) 7 13 62 75 94
Faks:     +48 (0) 7 13 62 75 94
e-mail: sign@sign.pl


Zapraszamy do odwiedzenia strony Sign Poland w internecie.
www.sign.pl