Flag Alliance

Vítáme Vás na stránkách Flag Alliance®

Flag Alliance® je sdružení mezinárodních výrobních společností, které jsou vedoucím partnerem v inovativních systémových řešeních v oblasti velkoplošného tisku a podpory prodeje. Našim zákazníkům je celosvětově k dispozici přes 500 kompetentních spolupracovníků na čtyřech kontinentech.


Základní a hlavní kompetence leží v oblasti sítotisku, digitálního tisku, zušlechtování a následného zpracování textilu, plastů, skla a kovu včetně zavedení do velkého množství presentačních systémů. Globální řešení logistických úkolů je jednou ze silných stránek aliance …
Díky tomuto svazku kompetencí a Know-how partnerských firem Vám můžeme nabídnout širokou škálu výrobků a služeb za výhodných podmínek.Nabízíme řešení pro:

Flag Alliance® je zárukou odbornosti, výborného servisu včetně poradenství!

 

Díky neustálé výměně zkušeností partnerských firem, vzájemného propojení v oblasti výzkumu a vývoje, tak i spolupráce s osvědčenými dodavateli, můžeme zaručit našim zákazníkům rychlou reakci na změny vývoje trhu. Celosvětově sledujeme aktuální vývoj a trendy, abychom mohli vyvinout nové inovační produkty a stávající produkty a technologie optimalizovat. Patenty mluví za vysokou úroveň kreativity a výkonnost našich zaměstnanců a velký potenciál Flag Alliance®. Společně s mezinárodními výzkumnými institucemi a vysokými školami iniciujeme a realizujeme společné projekty.

 

Vedle stálého zlepšování naší nabídky služeb stojí v popředí budování a upevňování vztahů se zákazníky. Profitujte také z předností tohoto silného globálního svazku!


Kontaktujte konkrétního člena Flag Alliance®:

USA Deutschland Polen Tschechische Republik Ungarn Russland Ukraine

Partner pro USA

Tex Visions LLC

10 Pine Hill Drive
Carlisle, PA 17013


Phone: +1 (717) 249-3273
Toll free phone: +1 (866) 639-7716
Fax: +1 (717) 620-0530
Toll free fax: +1 (888) 836-8179
Email: shop@texvisions.com

Navštivte Tex Visions na internetu.
www.texvisions.com